Na této stránce Vám chceme představit některé zajímavé projekty a studie.

Zastávka

Nejdříve vyzvedněme designersky i konstrukčně zajímavou studii modulární zastávky pro menší autobusové případně i vlakové stanice. Zastávku pro naši firmu navrhnul budoucí architekt Tomáš Pína. Barevné provedení, eventuelně i částečně průsvitné, je odvislé od požadavků zákazníka. K realizaci dosud nebylo přistoupeno. V případě vážného zájmu je možno zastávky zavést do výroby.
Tři moduly zastávky bez bočnic:
Plné provedení s bočnicemi:
Kryty chemické kanalizace
Jednou z největších zakázek realizovaných naší firmou byla výroba krytů chemické kanalizace pro závod Philips - LG Picture Tube Technologies v Hranicích na Moravě. Pro tamní chemický sklad byly navrženy dva druhy desek o tloušce 3 a 8 cm, které měly odolat nejen vysokým koncentracím chemikálií, ale také velkým hmotnostem používané mechanizace. Konstrukce zvláště velkých desek (cca 1000x650mm) byla provedena také s ohledem na váhu jednotlivých dílů, užitý tvar zároveň při vhodné skladbě zajišťoval vyšší pevnost.
Stěžeň - křídlo
Dalším významným projektem je návrh a výroba uhlíkového stěžně typu "wing" pro jednoposádkové plachetnice olympijské třídy FINN. Z pochopitelných důvodů zde nebudeme uvádět specifika naší konstrukce ani profily stěžně. Se stavbou chceme začít v nejbližší době.
Umývadla
V sekci nabídka byla již uvedena sklolaminátová umývadla. Níže uvedený typ pochází z naší dílny. Narozdíl od keramických umyvadel stejné velikosti má jen zlomek jejich hmotnosti.
Klikněte pro větší Klikněte pro větší
Úvod                                                                                                          Kontakt

Pošlete nám e-mail Napište nám e-mail.